Zobacz nasze produkty
Rolety rzymskie
Rolety rzymskie to dekoracje okienne, które idealnie prezentują się w pomieszczeniach nowoczesnych jak i klasycznych. Ich ogromną zaletą jest to, że zajmują niewiele miejsca. Można je montować zarówno na suficie, jak i na ścianie lub bezpośrednio na skrzydle okna.

Już od
79.99
za sztukę
Panele okienne
Panele okienne, zwane też panelami japońskimi lub ekranami to nowoczesny rodzaj firany cechujący się prostotą i elegancją. Nadają wnętrzom bardzo nowoczesny charakter, nawiązując jednocześnie do tradycji ruchomych ścian japońskich. Możliwość dowolnego wyboru faktury i koloru tkaniny pozwala na zabawę światłocieniem i uzyskanie w każdym wnętrzu niepowtarzalnej atmosfery.

Już od
39.99
za sztukę
Firany
Firany i zasłony są ważnym elementem dekoracji pomieszczenia. Stanowią dopełnienie dekoracji wnętrza, bez względu na jego styl. Ich zadaniem jest nadanie mieszkaniu przytulności i ciepła. Szeroki wachlarz tkanin pozwala na dopasowanie kolorystyki i faktury materiału do potrzeb klienta.

Już od
89.99
za sztukę
Zasłony
Zasłony spełniają funkcje praktyczne – można osłonić się nimi przed słońcem, nocnym światłem ulicy lub „ciekawskimi sąsiadami”. Szeroki wachlarz tkanin pozwala na dopasowanie kolorystyki i faktury materiału do potrzeb klienta.


Już od
39.99
za sztukę
Zestawy
W ofercie znajdują się również zestawy złożone z firany i zasłon, dobrane w sposób przemyślany i zgodny z najnowszymi trendami kolorystycznymi.

Już od
79.99
za sztukę
Poszewki
Idealnym dopełnieniem wystroju każdego wnętrza są ozdobne poduszki, pasujące kolorystycznie do dekoracji okiennych.

Już od
19.99
za sztukę